Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Drewno to jeden z najdoskonalszych darów natury. Materiał najbliższy i najbardziej przyjazny człowiekowi, używany w budownictwie od tysiącleci. Drewno w naszym otoczeniu oznacza przede wszystkim zdrowy, sprzyjający wypoczynkowi mikroklimat, ale także znakomitą, bo całkowicie naturalną barierę.

Okna i drzwi wykonane z tego materiału z pewnością posłużą nam wiele lat zachwycając niezmiennie swoją trwałością, jakością i naturalną urodą. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wykonane z drewna sosnowego, dębowego, oraz wielu innych gatunków w zależności od życzenia klienta.

Możemy zagwarantować, że całość wykorzystywanego przez nas drewna pochodzi z upraw leśnych, prowadzonych specjalnie na potrzeby produkcyjne i nie stanowiących elementu naturalnych lasów. Wybierając nasze produkty, wybieracie Państwo zdrowy, bezpieczny i oszczędny dom na pokolenia. Dom, który nie tylko pozwala cieszyć się pełnią rodzinnego szczęścia, ale gwarantuje zachowanie naturalnego, przyjaznego człowiekowi środowiska.
FSC PEFC

scroll top
wycena stolarki okien i drzwi