Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem

Nasze drzwi drewniane zewnętrzne wykonujemy na podstawie projektu klienta lub wybranego wzoru z naszego katalogu. W naszej ofercie można znaleźć między innymi drzwi drewniane rustykalne oraz postarzane.

Okucie drzwi

Stosujemy wysokiej klasy zawiasy EASY 3D. Zawiasy te łączą walory użytkowe z estetycznym wyglądem. Wyróżniają się wyjątkowo łatwą regulacją w 3 płaszczyznach – regulacji można dokonać nawet przy zamkniętych drzwiach przy użyciu jednego klucza imbusowego. Zawiasy świetnie prezentują się na drzwiach, niezależnie od koloru drewna, gdyż występują w szerokiej palecie modnych barw – od białego i brązowego, poprzez mosiądz, chrom matowy, nikiel matowy aż po tzw. „stare złoto”.

Zawiasy te nie wymagają konserwacji, ponieważ wyposażone są w tulejki samosmarujące, redukujące do minimum opory ruchu.

Na życzenie klienta wyposażamy drzwi drewniane w zamki wielopunktowe STV i atestowane wkładki bębenkowe Winkhaus gwarantujące zwiększone bezpieczeństwo bez konieczności montażu dodatkowych zabezpieczeń, takich jak sztaby, kraty lub dodatkowe zamki nawierzchniowe.

Wypełnienie

Wypełnienie (kasetony) stanowi płyta ocieplana składająca się z dwóch zewnętrznych warstw sklejki wodoodpornej oraz znajdującej się pomiędzy nimi pianki poliuretanowej.

scroll top
wycena stolarki okien i drzwi