Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
Hohensee to uznana marka która jest obecna na rynku od ponad stu lat. Jesteśmy rodzinną firmą w której pracuje już czwarte pokolenie stolarzy. Dzięki pasji, zaangażowaniu, bogatej tradycji oraz wielopokoleniowemu doświadczeniu, nasza firma stała się jednym z liderów na polskim rynku stolarki otworowej.

Przedmiotem naszej działalności są wspaniałe okna drewniane i drzwi, ogrody zimowe a także okiennice i parapety. Nasze produkty można spotkać w każdym rodzaju budynku : w prywatnych mieszkaniach i domkach jednorodzinnych , obiektach użyteczności publicznej oraz budowlach zabytkowych. Nasz rynek zbytu obejmuje Polskę i kraje Europy.

Jako producent wyrobów z każdego gatunku drewna , od wielu lat kultywujący najlepsze tradycje stolarskie specjalizujemy się zwłaszcza w nietypowych oknach i drzwiach do budynków zabytkowych.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, zapewniamy stały rozwój i edukację wszystkich pracowników współtworzących markę przedsiębiorstwa tak, aby mogli oni w każdej chwili służyć naszym odbiorcom rzetelnym wsparciem i pomocą w zakresie stolarki otworowej.

MISJA FIRMY

Dostarczanie klientom okien i drzwi poprawiających komfort użytkowania pomieszczeń.

scroll top
wycena stolarki okien i drzwi